.

.

POWE-Tech Гитара Ефект на Возилото AC Адаптер за Joyo JF-33 Аналогни Одложување Гитара Напојување, 5 Метри, со LED Индикатор

POWE-Tech Гитара Ефект на Возилото AC Адаптер за Joyo JF-33 Аналогни Одложување Гитара Напојување, 5 Метри, со LED Индикатор

DEN 143.28

Износот
Залиха

Компатибилен со : Joyo JF-33 Аналогни Одложување Гитара Напојување.Текст : 100 V - 240 V во светот.Бренд Нови, Високо Квалитетни AC Ѕид Напојување Адаптер за Полнач, не е оригинална, но 100% компатибилен.Интелигентни Префрлување коло ќе ја признае целосната батеријата & автоматски се префрлува на штедење Plug никогаш не се загрева или overcharges батеријата, Краток спој заштита.Ве молиме не мешајте нас со низок квалитет / низок тековната оние на пазарот.Премиум Квалитет AC Адаптер.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи