.

.

Froiny 1pc Фрижидер Појасни Јајце Складирање Кутија Двоен Слој Фиока Тип 24 Мрежа Корисни Кујнски Прибор

Froiny 1pc Фрижидер Појасни Јајце Складирање Кутија Двоен Слој Фиока Тип 24 Мрежа Корисни Кујнски Прибор

DEN 0.00

Износот
Залиха

Фиока дизајн.транспарентен дизајн, може да се види јајца јасно.Јајце фах фиксација.-20â"┐ да 120â"┐ користење на температурата. 24 Голем капацитет, и лак дизајн, нема да го намали рака и јајце.Анти-се лизга на дното дизајн, место stably.имајте јајца безбедно и свежо.Добра вентилација.трајни, анти-лизга, голем капацитет, со капак.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи