.

.

Јајце Носителот Кошница Пилешко Во Облик На Жица Овошје Метал Табела Врвот Закуски Организатор Кујна Gadget Кујна Складирање

Јајце Носителот Кошница Пилешко Во Облик На Жица Овошје Метал Табела Врвот Закуски Организатор Кујна Gadget Кујна Складирање

DEN 839.76

Износот
Залиха

Пилешко форма овошје кошница.Совршен сад за овошје и зеленчук.Оваа жица овошје сад, исто така, е практичен tabletop складирање послужавник.Јајце Складирање Кошница има сите закуски, далечински управувач и други дребулии добро организирани.Чувајте ги вашите биро уредната.Јајце Складирање Носителот Рек ефикасно да потоне во водата.Метална Жица Овошје Кошница натпревар различни дома декорација стил.Практичен и декоративни, тоа е добар избор како подарок.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи