.

.

Wii да HDMI Адаптер, 1080P 720P Адаптер, Wii 2 HDMI Конвертор 1080P/720P Видео со 3.5 мм Аудио Џек Влез и Излез, ги Поддржува Сите Wii Display Modes

Wii да HDMI Адаптер, 1080P 720P Адаптер, Wii 2 HDMI Конвертор 1080P/720P Видео со 3.5 мм Аудио Џек Влез и Излез, ги Поддржува

DEN 2239.20

Износот
Залиха

【Wii да HDMI Конвертор】Wii да HDMI, конвертер за Wii конзола, произведува видео и аудио во целост digital.Тоа може да се конвертира стандард Wii излез во компатибилен HDMI уред кој ви овозможува да носат аудио и видео над еден HDMI-кабел. (HDMI кабел не се вклучени). 【Поддршка на Сите Wii Display Modes】Wii Да HDMI Конвертор, Поддршка на Сите Wii Екранот Режими (NTSC480i, 480p, PAL576i).Моќен декодер чип поддржува сите Wii екранот режими на знаци, користете го овој конвертор за конвертирање на единици Wii формат за HDMI излез. 【Plug and Play】Plug and play со HDMI кабел за да се направи видео/аудио ефекти совршено реална на вашиот HDTV/монитор.Нема амбиент и нема потреба да ги инсталирате драјверите.Wii да HDMI Конвертор, Лесно да се поврзете и да игра.Едноставно приклучете го во Wii и поврзете го HDMI директно да ја следат и да уживаат во игри со оптимално гледање. 【HD Излез】Wii да HDMI Конвертерот, Можете да изберете 1080p или со 720p за излез во HDMI формат.Целосно дигитален HDMI видео и аудио, без губење на пренос.Сликата е исклучителна и стабилен без замаглување, матно линии или одложувања. 【ЗАБЕЛЕШКА : резолуција на екранот од некои уреди е 480i наместо 480p, кои може да не ги поддржуваат 240p/480i игри на HDMI.Ако се префрлите на 480p режим тие можат да работат на HDMI.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи