.

.

Убедливо Затворен Должина Од 40-Инчен, Азија Метла Тајландски, Бамбус се Справи со Дизајн за Дома, Кујна, Канцеларија, Двор, Tiled Кат ( Виолетова )

Убедливо Затворен Должина Од 40-Инчен, Азија Метла Тајландски, Бамбус се Справи со Дизајн за Дома, Кујна, Канцеларија,

DEN 911.76

Износот
Залиха

СИЛЕН, ИЗДРЖЛИВ, БЕЗ РАЧКИ ПАДНЕ - тревата е дебел, цврсто врзани, пораби внимателно.за да се спречи потекнуваат од испаѓање.ДИЗАЈНИРАН ДА БИДЕ ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - мала тежина, дршката е издржлив и силен.Дршката е бамбус.преку избор има се справи со големина која одговара на вашата страна.за практичноста на корисниците.МУЛТИ НАМЕНА се КОРИСТИ И во затворени простории и на отворено за да Може да се користи на двете мазна и нерамни површини во кујни, бањи, patios, гаражи, алатка опрема фрла.или дури и чистење на ѕидовите, канцелариска сала, училница, двор, лоби центар на пазарот на подот, домашно милениче коса ѓубре.ДОЛГ ЖИВОТ ВРЕМЕ - Од прецизното процесот на производство и квалитетот на материјалот со правилно складирање метод Е дизајниран да висат на ѕидот или посно против трева да ја допре земјата.ТРЕВАТА МЕТЛА Е 100% рачно изработени Изработени од природни материјали.Тревата е направен од висок квалитет на трева и цвеќиња, специјално избрани.Дршката е вткаена бамбус и украсени со просо и најлон јаже.Моделот е уникатна и прекрасна во Азиски стил.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи