.

.

SN SKENNOVA - Азиски Метла Тајландски Шема Гроздобер Ретро Природна Трева Метла рачно изработени (Сина)

SN SKENNOVA - Азиски Метла Тајландски Шема Гроздобер Ретро Природна Трева Метла рачно изработени (Сина)

DEN 0.00

Износот
Залиха

✔️100% ПРИРОДНИ МАТЕРИЈАЛИ : Оваа Традиционална Трева Метла е рачно изработени од природна трева добиени од Тајланд планини.Метла се Справи со е направен од Бамбус, загарантирана да биде во можност да издржам секое домаќинство кат површина без виткање.Оваа куќа метла е рачно изработени за издржливост и чистење, и е направена да трае. ✔️СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН : Нашите Природни Дрво Куќа Метла е дизајниран за вашиот целосна удобност.Тоа е Лесен, Удобен да го користите, и да има Долга и квалитетна Бамбус Рачка која е доволно долго за секој да го користи.Исто така можете да ја користите со вашиот сопствен dustpan сет.Ова е една од најдобрите метли за чистење на подот и е безбедно sweeper не се опасни за вашето домашно милениче куче или деца. ✔️ИЗДРЖАМ било КАДЕ : Овој Трева Метла може да се користи за да издржам во затворени простории или на отворено, и на било Гума, Метал, или Тешко Дрво Подови.Од патио да гаража, или бања на вашиот дом, оваа тешка должност метла е најдобар метла за убедливо на различни површини во вашиот дом, мали или големи. ✔️УНИКАТЕН МЕТЛА РАЧКА : на Метла се Справи имаме везени Ткаени Најлон Тема, со цел да се претставуваат на Тајландски Гроздобер Ретро Стил.Ова е за да инспирира на зачувување на старата генерација Тајландски Уметност Моделот на Метли за Домаќинство. ✔️ДЕКОРАТИВНИ ТРАДИЦИОНАЛНИТЕ LOINCLOTH ТОРБА : Ова Дрвени Метла доаѓа со Уникатен Тајландски Стил Loincloth Складирање Торба специјално дизајниран за да бидете сигурни дека нема нечистотија или прашина ќе ја напушти куќата метла кога се чуваат и не се во употреба.Овој Уникатен Loincloth е рачно изработени и се нарекува "Pha Khao Ма" во Тајланд.Таа се користи од страна на Тајландски возрасни и деца за стотици години за мулти-цели.Нашите Метла и Специјални Loincloth торба дела како најдобро за чистење во домаќинството метла сет.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи