.

.

Црвено Dingo Flanno Дизајн Мачка Јака, 12 mm x 20-32 cm

Црвено Dingo Flanno Дизајн Мачка Јака, 12 mm x 20-32 cm

DEN 457.92

Износот
Залиха

Прилагодливи за совршено се вклопуваат.Мека уште трајни webbing.Абразија отпорни лента.Појавување на бел за дивиот живот заштита. 8-13-инчен во должина, 1/2-инчен (12 MM) во ширина.Квалитетот најлон webbing и отпорни на абразија лента обезбедува долготрајна удобност.Одликувајќи се со безбедноста ослободување на риба клип и дивиот свет заштита бел.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи