.

.

AMBERAGE Природен Балтички Килибар Ѓердани за Жените - Рака Направени од Полиран/Уверение Балтички Килибар Барок Монистра/Квалитет Гарантиран (3 Бои) (45см - 17.72 ИНЧИ)

AMBERAGE Природен Балтички Килибар Ѓердани за Жените - Рака Направени од Полиран/Уверение Балтички Килибар Барок Монистра/Квалитет

DEN 501.36

Износот
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Изработени Од Природен Балтички Килибар.Ќе добиете сертификат за Автентичност со секој ѓердан;.Елегантна, меѓусебно боја рачно изработени ѓердани.Погодна за двете секојдневниот модерен облека и постелнина облека.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Висок Квалитет и Вистински Балтички Килибар ; Состојба : Brand New; Облик на мушка : ; барок речиси круг.Секој килибар мушка е изработени се рачно изработени.Боја : Мулти, Коњак, Лимон - Темна цреша ; Должина : 45см (17.7 инчен) ;просечната тежина на секоја ѓердан е 9-15grams; Оваа точка ќе доаѓаат со БЕСПЛАТЕН Подарок кутија.Елегантна, меѓусебно боја рачно изработени ѓердани.Погодна за двете секојдневниот модерен облека и постелнина облека.ЗА БАЛТИЧКИ КИЛИБАР НАКИТ Килибар е природен скапоцен камен, кој е формиран природно од прастарите дрвја во текот на многу години работно време. ***Забелешка : дел во производот слика за овој објект се само за илустрација.Не постојат два идентични елементи и секој еден е уникатен.Фото само претставува точно прилагодување на стилот и типот на килибар се користат.Монитор за компјутер Прилагодувања на поединци, исто така може да влијае на бојата на фотографии.***.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи