.

.

Hopeac Девојки Долг Ракав Кошула Качулка Лесни Активни Спортови Работи Јога Pullover Врвот Кошули Tee со Палецот Дупка

Hopeac Девојки Долг Ракав Кошула Качулка Лесни Активни Спортови Работи Јога Pullover Врвот Кошули Tee со Палецот Дупка

DEN 0.00

Износот
Залиха

Брзо Сушење - брзо сушење ткаенини е повеќе погоден за деца, спортски активности и патување.Soft & Удобен - да се Намали триењето помеѓу вашата кожа и облеката, а со тоа зголемување на вашата деца удобност.Исто така најдобар избор за повик на отворено, на плажа одмор, , пикник, одмор надвор, секојдневно носење, итн.Одлично за пролет, есен и зима.Прилики : Нашиот долг ракав атлетик работи тренингот кошула е лесен и опремени, без да бидат премногу тесни, што го прави одличен за риболов, трчање, планинарење, велосипедизам, тенис и сите видови на вашиот момчиња/девојки омилен спортски активности.Ова девојки активни кошули & tees достапен во age : 6-15 Years.Добро се вклопуваат со вашето чувство за стил и впечатливи начин на живот.Одлично за затворен & отворено активности.Hopeac Девојки Спортски Дуксери е толку удобно & мека.Еден неврзан маскирани ела погодна за девојки, дише ткаенина, удобен за носење во текот на целиот ден.Маскирани & Палецот Дупки Дизајн : Оваа симпатична девојки долги ракави кошули со thumbholes го задржува ракави во место и даде дополнителна покриеност за да додадете топла кога вашето дете во отворено.Направени од високо квалитетни материјали, овој отворено слободно време качулка има луксузен рационализација дизајн кој е толку популарен кај младите луѓе.И се сакаше и фаворизирана од страна на многу девојки.Лесен - На лесни Т-маица е не само разноврсна, но исто така лесно да се носат.Како што џогирање, пешачење, јога, трчање, фитнес, велосипед, кошарка, фудбал, кампување,работа, пловењето, тенис, риболов, патување.Заштита од сонцеUPF 50+ качулка обезбедува ефективна заштита од сонце штетните зраци.Направени од високо квалитетни материјали, овој отворено слободно време качулка има луксузен рационализација дизајн кој е толку популарен кај младите луѓе.Еден неврзан маскирани ела погодна за девојки, дише ткаенина, удобен за носење во текот на целиот ден.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи