.

.

xianshi Мини Риба Резервоарот, Мини Форма Еко-Пријателски Мини Аквариум, USB Полнење Пластични USB LED Светло Светилка Дневна Соба за Статистика

xianshi Мини Риба Резервоарот, Мини Форма Еко-Пријателски Мини Аквариум, USB Полнење Пластични USB LED Светло Светилка

DEN 0.00

Износот
Залиха

USB полнење, може да биде обвинет од страна моќ банка, адаптер, компјутер, итн.Изработен од квалитетни пластични, еко-пријателски, отпорен на корозија и издржливи.Мини форма, оваа украсни риби резервоарот изгледа исклучителна.Усвојува премиум LED, еко-пријателски и енергија-штедење, се светли и има долг животен век.Убав декор за канцеларија, дневна соба, чај маса, биро оркестарот, итн.Оваа риба резервоарот е изработен од квалитетни пластични, добра цврстина и издржливи.Тоа вклучува LED, еко-пријателски, светла и има долг животен век.Совршен за мали риби како сијамски борбена риба и рипка.Уникатен градежен дизајн, може да бидат наредени со повеќе риба тенкови.Карактеристики : Изработени од квалитетни пластични, еко-пријателски, отпорен на корозија и издржливи.Усвојува премиум LED, еко-пријателски и енергија-штедење, се светли и има долг животен век.USB полнење, може да биде обвинет од страна моќ банка, адаптер, компјутер, итн.Мини форма, оваа украсни риби резервоарот изгледа исклучителна.Убав декор за канцеларија, дневна соба, чај маса, биро оркестарот, итн.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Пластични Светлосен Извор : 1 * LED светла Боја : Бела Факултативна Боја : Бела, Црна, Транспарентен, Црвена, Сина, Green Size : прибл. 12*8*10.5 cm/4.72*3.15*4.13 in Weight : прибл. 250g/8.82 oz Package Листа : 1 * Мини Риба Резервоарот со Cable Note : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква од реалниот објект, ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи