.

.

TUXI се Тркалаат Алатка Вреќа, Мала Алатка Торба, Клуч се Тркалаат, Алатка Торба Организатор со 5 Патент Џебови, Повеќенаменски Платно Алатка Торба, Приклучок Организ?

TUXI се Тркалаат Алатка Вреќа, Мала Алатка Торба, Клуч се Тркалаат, Алатка Торба Организатор со 5 Патент Џебови, Повеќенаменски

DEN 566.16

Износот
Залиха

【АЛАТКА се ТРКАЛААТ ТОРБИЧКА】TUXI се тркалаат алатка торба се направени од солза и дамка отпорни платно ткаенина.Добро изградена со силна одредување на рака во средината, 5 zippered џебови за различни видови алатка accesorries. 【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】се тркалаат алатка торба мерење ширевте големина : 19 "x 12", големината на патент џебовите е 11.8"*2.76"*2.76".Тој има едноставен изглед и капацитети за чување, многу погодно.Значителни патент џебови кои можат да носат голем број на мали pillers,screwdrivers, приклучоци, гуми gaugesor рамен tools. 【МУЛТИ-ЦЕЛ】Алатка се тркалаат за лесно складирање & носат,патентите и токи за безбедно затворање.За оние луѓе кои сакаат да се направи DIY проекти или се секогаш заинтересирани во одржување на автомобили, џипови и камиони и да прават задолженија, оваа алатка се тркалаат торба е одличен избор. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】Исклучително издржлив материјал од водоотпорен восок платно ткаенина, задебелена и оптимизиран за ефикасна употреба и абење отпор.Подолг живот.Повисока цена перформанси. 【ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА】100% ризик купи : Нашите производи се од повисок квалитет.Ако имате било незадоволство со нашите навивам алатка торба, можете да не контактирате директно.Ние имаме професионална по-продажбата на тимот за да се осигура дека вашиот проблем може да се реши во рок од 24 деловни часа.Изберете TUXI Ако Сакате Висок Квалитет Алатка се Тркалаат Торба!Стручно ги чувате вашите алатки со овој голем клуч се тркалаат алатка торба,може да се одржи вашите клучеви, ratchets, screwdrivers и да било друга страна алатки може да имате.Причини за Нарачување TUXI Супер се Тркалаат Алатка се Тркалаат Торбичка : Мулти-Џеб : 5 пространа патент џебови за да ги организирате вашите алатки.Компактен и Лесно да се Носат : Ролни до компактна големина со врвот рачка за лесно носење.Ѕид Куки Дизајн : Две ѕид куки дизајн, да ги задржи на алатки веднаш до вас.Тешки се Обезбеди Токи Дизајн : Чувајте ги вашите алатки и предмети безбедно во вашата торба.Ако не сте задоволни, 100% пари гаранција за враќање на!Висок квалитет на материјалите и фини детали изработка Комерцијални одделение, погодни за работа и домашна употреба Со пратката, ќе го добиете она што го купат што е можно побрзо, Сега кликнете на додади во кошничка копче и ние ќе брод тоа веднаш!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи