.

.

20 Парчиња Денот на Вљубените Црвено Срце Sequin Закрпи Сјајот Срцето Шие Железо на Applique Срце Облик Декоративни Закрпи за Облека Костими Капи, Торби за Чевли

20 Парчиња Денот на Вљубените Црвено Срце Sequin Закрпи Сјајот Срцето Шие Железо на Applique Срце Облик Декоративни Закрпи

DEN 0.00

Износот
Залиха

Пакет содржина : таму ќе биде за 20 парчиња Денот на Вљубените срцето sequin закрпи за вас, во црвена боја, доволен износ за да DIY облека, украси, исто така, го поддржува можете да ги споделите со вашите семејство, и исто така можете да ги земе како подароци за пријатели.Атрактивни и деликатна : сјајот срцето шие железо на applique е дизајниран во срцето форма, со класичен и светла боја, се совпаѓа и со темата на Денот на Вљубените, секој печ е украсен со sequins, ви дава сјај чувство под светлината, привлечни и деликатна да се украси за празници.Практична за користење : DIY декоративни закрпи уживаат во широк спектар на апликации во облека декорирање и поправка, можете да ги користите за панталони, капи, чевли, ранци, чанти, фармерки, здолништа и други облека, практично во секојдневниот живот, тие се исто така погодни за различни прилики, Денот на Вљубените, годишнина, ангажирање, birthday (роденден, прослава и сл.Разумна големина и издржлив материјал : секој од срце облик декоративни површини мерки 3.34 x 2.75 инчи/ 8.5 x 7 cm околу, разумни и соодветни за да се поправи или да ги красат облеката; Тоа е изработен од не-плетени ткаенини и sequin, безбедни за употреба, sequins се stably фиксиран на закрпи и нема да падне лесно.Едноставен за употреба : задниот дел од sequin закрпи е опремен со топла топи лепак, вие само треба да се користи железо да железо овие лепенки на вашата облека, или да користите алатки за шиење да се шие нив каде што сакате, не е лесно да се падне, погодно за вас да ги користите.Добро направени : Овие срцето sequin закрпи се добро направени од не-плетени ткаенини и украсени со sequins, изгледа атрактивно и сјајна, и тие се опремени со топла топи лепило на грбот, погодно за вас да се применуваат.Погодни прилики : Срце облик закрпи за поправка се дизајнирани во срцето форма со црвена боја, идеален за Денот на Вљубените, ангажман, годишнина, свадба, роденден на вашиот љубовник и други прилики, лесно да се создаде романтична атмосфера.Карактеристики : Материјал : не-плетени ткаенини, sequin Size : прибл. 3.34 x 2.75 инчи/ 8.5 x 7 cm Color : red Package вклучува : 20 x Срцето sequin patches Note : ве Молиме овозможи мала големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мало боја разлика поради различни монитор.Ве молиме прочитајте слики внимателно за подетални информации.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи