.

.

Сина Нејасна Блескав Снегулки Пластични Чадот Од Цигари Ashtray Пепел Носителот Преносни Десктоп Пушењето Пепел Послужавник За Патио Канцеларијата И Домот

Сина Нејасна Блескав Снегулки Пластични Чадот Од Цигари Ashtray Пепел Носителот Преносни Десктоп Пушењето Пепел Послужавник

DEN 0.00

Износот
Залиха

СТП кожа+Тврда пластика.Надворешноста на оваа ashtray е направена од еколошки СТП кожа, и внатрешни работи се направени од издржлив тврда пластика.Оваа ashtray има добра длабочина + 3 слотови за ставање на цигари за да се обезбеди подобро леснотија на користење.Тоа е големината на 3"×4", која е доволна за секојдневна употреба.Ова стакло ashtray има едноставен и елегантен изглед, која е многу практична објект.Со нашите внимателно стокмено ashtray, секогаш ќе направи луѓето да се чувствуваат вашиот конотација и вкус.Тоа е многу погодна за декорација на вашата соба или во автомобил, како дневна соба, спална соба, кујна, канцеларија, компанијата прием соба, хотел, бар, ресторан, кафуле,итн.Дали ви се допаѓа модерна, традиционалните или класични стилови, нашите ashtray не е само украс за вашиот дом, но исто така многу висока-одделение за подарок за својот татко и членовите на семејството кои пушат.Многу се грижат подарок за денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година и останатите празници или други посебни денови.Модерната Пластична Ashtray За Домашна Канцеларија Затворен И Отворен Двор Користење, Лесен за Чистење Ashtray, Домот Подарок За Вашето Семејство.Потсетување : Ние придаваат големо значење на вашиот шопинг искуство.Ако најдете било какви проблеми при купување на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас директно за консултации и резолуција.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи