.

.

Visol Производи VASH416 Quatro Метал Ashtray

Visol Производи VASH416 Quatro Метал Ashtray

DEN 344.88

Износот
Залиха

Четири Цигара Почива за Пушење Погодност.Премиум Квалитет Бранеа Заврши Нерѓосувачки Челик Тело.Совршен за Десктоп или Мала Маса и се Вклопува во една Маса во Фиока.Лесно се Чистат во Чинија за Миење.Здрав, Цврст и Сигурен Плоштадот Дизајн.Со модерен дизајн и длабоко слив, ова брусен метал ashtray изгледа одлично во секоја пригода.Тоа е одлично и за внатрешна и надворешна употреба и мие лесно во секоја машина за миење садови.Постојат четири цигара почива така можете да уживате во цигарите со еден пријател.Земи ја оваа одлична ashtray од Visol денес!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи