.

.

Visol Производи VASH301 Boxier Цигара Ashtray, Брусен Метал

Visol Производи VASH301 Boxier Цигара Ashtray, Брусен Метал

DEN 0.00

Износот
Залиха

Нерѓосувачки Челик.Шест Цигара Почива за Пушење Погодност.Премиум Квалитет Бранеа Заврши Нерѓосувачки Челик Тело.Фах Внатрешни работи : Должина : 3.4 инчен Длабочина : 1 инчен Ширина : 2.4 инч.Лесно се Чистат во Чинија за Миење.Здрав, Цврст и Сигурен Правоаголна Дизајн.Оваа едноставна брусен метал ashtray е идеален за цигари.Постојат повеќе цигари почива што го прави овој совршен ashtray за било која партија!.Лесно се перат во било која машина за миење на садови и лесни за лесен транспорт.Земи ја оваа неверојатна ashtray од Visol денес!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи