.

.

Чоколадо Сонцето - Органски Сјај Среден Тен Крем Face & Body (Медиум, 8 мл) | Чисти, Не-Токсични Sunless Тен

Чоколадо Сонцето - Органски Сјај Среден Тен Крем Face & Body (Медиум, 8 мл) | Чисти, Не-Токсични Sunless Тен

DEN 0.00

Износот
Залиха

Природен Sunless Тен Третман За Лице + Тело, Совршен За Оние Со Среден до Темен Кожата.Направени Со Органски Одгледувани + Диви Направена Од Растенија И Билки, Избран За Нивните Корисни, Негување + Хидратантен Својства.Тоа Ќе Го Оставам На Вас Со Златниот Браун, Природен Изглед На Тен - Ќе Започне Да Се Види Бојата На 4 Часа, Максимум Резултати Во 8-10 Часа.Сите Чоколадо Сонцето Производи Се Направени БЕЗ да се : Минерални Масла, Бои, Ланолин, Parabens, PABA, Алкохол, Петрохемија, Натриум Lauryl Сулфат, и Формалдехид. 89% Органски Состојки Не-Comedogenic, Суровост-Бесплатно, Вегетаријанци.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи