.

.

Evonecy Тоалет Покрие Заклучување, Само Лепило Деца Безбедност Заклучување за Безбедност за Тоалет

Evonecy Тоалет Покрие Заклучување, Само Лепило Деца Безбедност Заклучување за Безбедност за Тоалет

DEN 0.00

Износот
Залиха

Тој е дизајниран да го запрете вашето дете од отворањето на тоалет седиште и возрасните може да се користи како нормален со притискање на копчето и преземање на ротирачкото бар во насока на стрелките на часовникот насока во исто време.Направени од премиум материјалот, тоа е и може да се користи за долго време.Со назад лепило, тоа е лесно да се инсталира и ве молиме проверете дали растојанието помеѓу тоалет капак(додека е отворен) и вода е меѓу 3cm~9cm.Спречување на децата од отворањето на тоалет капак и dabbling или ѓубре статии во тоалет.Лесен за возрасни да се користи и тешко за бебиња.Многу функционални и корисни тоалет додатоци.Карактеристики : да се Спречат децата од отворањето на тоалет капак и dabbling или ѓубре статии во тоалет.Тој е дизајниран да го запрете вашето дете од отворањето на тоалет седиште и возрасните може да се користи како нормален со притискање на копчето и преземање на ротирачкото бар во насока на стрелките на часовникот насока во исто време.Со назад лепило, тоа е лесно да се инсталира и ве молиме проверете дали растојанието помеѓу тоалет капак(додека е отворен) и вода е меѓу 3cm~9cm.Направени од премиум материјалот, тоа е и може да се користи за долго време.Лесен за возрасни да се користи и тешко за бебиња.Многу функционални и корисни тоалет додатоци.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : АБС Боја : Бела Погоден за 0~6 Години Стари Мали Деца Големина : Прибл. 22*7.5 cm/8.66*2.95 во Тежина : Околу. 127g Пакет се Вклучени : 1 * Бебе Деца Тоалет Седиште Заклучување Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 0~1 инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи