.

.

Vanten Туш Пареа 8PCS Туш Бомби Стрес Олеснување Подароци со Природни Есенцијални Масла за Дома БАЊА, Туш Пареа Ароматерапијата Само Грижа Подароци за Жените, се Топи за

Vanten Туш Пареа 8PCS Туш Бомби Стрес Олеснување Подароци со Природни Есенцијални Масла за Дома БАЊА, Туш Пареа Ароматерапијата

DEN 431.76

Износот
Залиха

Тогаш етерични масла кисна со пареа природно за запотен миризливи туш.По долго ден на работа, користење Vanten Туш Пареа додека туширање навистина може да ви помогне да го подигнете вашиот дух, и се топат сите ваши проблеми.Уживаат во умот-благотворно мирисот на Лаванда, Роза, Ванила, Еукалиптус, Нане, Грејпфрут, Портокал, Лимон; Уживајте во нашата туш пареа со чиста и природни состојки за да се создаде прекрасен ароматерапијата туш искуство. 【Убав Подарок за Жените】Елегантно дизајниран пакување за денот на Благодарноста подароци, Божиќ подароци, Денот на Вљубените подароци, Ден на Мајката подароци, грижа за себе подароци, одмор подароци, спа подарок кошеви или роденденски подароци за жените.Одличен Подарок за Вашите најблиски.Тоа е речиси терапевтски да се тушираат со користење на овој сет од мирис на етерични масла дека туш бомби содржат ќе ви помогне да останете смирени и опуштени, да ви помогне да ја напушти вашите проблеми зад себе и едноставно уживаат да бидат во сегашноста. 【Употреба Прашања】 Едноставно место на оваа ароматерапијата туш таблета во аголот од туш.Да се направи ефект од туш бомби подобро, треба да се навлажнета со вода, но не го потопувајте.Да ги користите како вашиот внимателен подарок идеја за следната сезона,Божиќ, родендени, или во суштина било кој повод!.ДЕ-СТРЕС И ДА СЕ РЕЛАКСИРААТ.Исто така, ќе бидат во можност да спијат подобро по туш седница да биде изложен на овие мириси. 【Уживаат во Луксузен Спа Ароматерапијата 】Овие туш таблети се миризливи со различни природни есенцијални масла за голем број на придобивките што може да ви помогне да го намалите стресот и ги креваш духови, по долго ден на работа, силен и долготраен, дозволувајќи им на невнимателни арома на whisk сте далеку во релаксација и уживање во вашите мали, но сепак значајни момент на само-грижа.Љубов на другите и љубовта себе во исто време.Vanten Туш Ароматерапијата Во Собата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи