.

.

HCSW Двојно Двострано Ротира 360° Превртување Кофа Извртување Трик Автомобил 2.4 G Батерија Деца Smart Далечински Управувач Автомобил РК Трик Автомобил Најдобро за Вашет?

HCSW Двојно Двострано Ротира 360° Превртување Кофа Извртување Трик Автомобил 2.4 G Батерија Деца Smart Далечински Управувач

DEN 1560.00

Износот
Залиха

Супер shockproof автомобил тело се спречи штета од удирање или отфрлање.4 GCharging време : Околу 100 minutes Use време : Околу 20 minutes Product боја : Зелена/ црвена / Сино / yellow Remote Контрола Растојание : 20 — 60m Remote контрола на далечина : 20-50 meters Age:Над 8 години old Product функција : Двоен двострано дизајн на каросерија, трик вртење на тркалото, трик driving360 степен високо-брзина на ротација, кул lights Weight : 3 KGPackage се вклучени : 1*Трик Car1*Далечински Control1*USB полнење line1*На instructions Notice : 1.4 GHZ, мулти-возило трки заедно ќе не го прекинуваат врската.7 V литиум battery Controller батерија : 1.На четири тркала независни диск систем на РК автомобил ефикасно ја ублажува вибрациите на трик автомобили, го прави автомобилот поблиску до земјата за време на работата, и забрзување на енергија е помоќен.Не се стави оваа играчка во вода за да се избегне оштетување на неговиот електронски компоненти.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи