.

.

HCSW 1:10 360° Флип Анти-Судир Гуми Далечински Управувач Трик Автомобили на Четири Тркала се Вози Надвор од Патот Камион 2.4 Ghz Голема Брзина Електрично Возило РК Кабриоле

HCSW 1:10 360° Флип Анти-Судир Гуми Далечински Управувач Трик Автомобили на Четири Тркала се Вози Надвор од Патот Камион

DEN 2976.00

Износот
Залиха

✿【360 степени Врти】спин 360 степени флип трик автомобил играчка функција, на играчка автомобил напред кога тоа е турнат играчки за во автомобил може лесно преку различни пречки, вклучувајќи тревници, чекори и да се прекине тепих се движат. ✿【Безбедно и Трајни】Има 4 уникатен гуми, направен од висок квалитет на животната средина пластика, не-токсични, невкусна, безбедно и издржливи.Inertial автомобил играчка со силен пад отпорност и издржливост, автомобилот е погодна за внатрешна и надворешна игри. ✿【Силна Функција】Овој автомобил може да се оди напред, назад и да се сврти лево.Сврти десно, едно-копче деформација, 180 степени флип, 360-степен ротирачкото,Кул светлосни ефекти. ✿【Најдобар Подарок】автомобил трик камион може да се направи вашите деца да уживате во смешни игри време, погоден за децата да си играат во затворени простории и на отворено.играчка автомобил е добар подарок за роденден, ноќта на Вештерките, Божиќ и другите празници. ✿【По-продажбата на Заштита】100% гарантира ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да контактирате со нас, ние дефинитивно ќе се реши тоа за вас. ▶Нека деца се почувствува шармот на автомобил трик и да го стимулира нивниот интерес да учат и истражуваат во текот на играње време автомобили, исто така, може да го подобри дете способноста на размислување.▶возила доаѓа со 2 боја, Трик автомобили може да се направи децата да уживаат во играта време и развива дете интеракција, социјалната и спорт вештина кога се игра играчка автомобил.Име на производ : автомобил toys Material : ABS пластика/ електронска components Product боја : Слика reference Product Големина:48×27×25cm Package димензии : 62×30×28cm Product Употреба : забава, подароци, собирање, decoration Drive на владата : на Четири тркала drive Remote контрола на владата : handle Charging time : 15 минути или more Remote растојание:околу 35 Meter Top брзина:140 m/min Frequency : 2.4 Ghz Model размер : 1 : 10 Package Листата : Играчка автомобил*1 Remote Контролер*1 USB полначот*1 Tips : големина прирачник за мерење, има 1 до 2 cm грешка е нормален.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи