.

.

BJKVLG Lip Balm Lip Balm навлажнувачки, Негување и Хидратантен Сува Попуштат Исчезнат Усна Линии Lip Balm Усна Нега

BJKVLG Lip Balm Lip Balm навлажнувачки, Негување и Хидратантен Сува Попуштат Исчезнат Усна Линии Lip Balm Усна Нега

DEN 0.00

Износот
Залиха

【Moisten усните 】кога есен и зима или сува сезона промени, тоа може да се ублажат сува и суви усни и да се направи вашите усни се покаже нежна и сјајна сјај. 【Исчезнат усна линии】 тоа може да се поправи усна усна линии и длабоко moisten поправка усна кожата, со што непречено и навлажнувачки усна чувство. 【Lip balm грижа】 дебели компресира може да се користи како lip balm, негување на усните и интензивна нега. 【Тендер усна боја】 чиста петролеј поправка формула за сто години ги прави усните помазни и мазна, вели збогум на досадна усните. 【Локален добавувач на】ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во секое време, 24 часа услуги на клиентите е во режим на подготвеност во секое време.Ако не сте задоволни со нашите производи, лесно можете да ги врати за слободни.Ние сме посветени на обезбедување на вас со задоволително шопинг услуга.Што заслужуваат сите убавина во светот.Среќно!.Производ Серија : Усна Balm Brand Тип : бутик домашни goods Specification : Стандард specifications Cosmetics за посебни цели : no Production Лиценца Бр. : Guangdong шминка 20161057 Net содржина : Оригинални flavor Net содржина : Цреша flavor Non-специфични козметика поднесување на сертификат бр. : Guangdong G шминка нето режим на зборот 2017000001 Origin : Guangzhou Ingredients : минерални масла, petrolatum, microcrystalline wax Product Форма : Paste Applicable тип кожа : Universal Shelf живот : 3 years Effect на козметички производ : Навлажнувачки.

Декларираните карактеристики

Standard specifications :
Cosmetics for special purposes:
no
Production License No.:
Guangdong makeup 20161057
Net content:
Original flavor
Net content:
Cherry flavor
Non-specific cosmetics filing certificate no.:
Guangdong G makeup net standby word 2017000001
Origin:
Guangzhou
Ingredients:
mineral oil, petrolatum, microcrystalline wax
Product Form:
Paste
Applicable skin type:
Universal
Shelf life:
3 years
Effect of cosmetic product:
Moisturizing

Поврзани производи