.

.

Allenjoy 7x5ft Розови Цвеќиња Дипломирањето Позадина Congrats Град Цвет Дрво Одбор Класа на 2021 Банер Позадина Колеџ Матурска Партија Материјали Украси Настан Оркестарот Бан

Allenjoy 7x5ft Розови Цвеќиња Дипломирањето Позадина Congrats Град Цвет Дрво Одбор Класа на 2021 Банер Позадина Колеџ Матурска

DEN 0.00

Износот
Залиха

【Пакет】 : 1 PCS 7x5ft(Должина 82.6 во х Висина 59 во) Econ Винил позадина.Стојат,Пол Џеб или Клипови НЕ се Вклучени.Испрати од укината. 【Econ Винил Материјал】 : Повеќе поевтини и светла во боја,не-рефлективен мат,мала тежина и лесен за носење и чување.Не може да се мијат,но може да биде суспендиран на валканите делови со партал.Може да не биде долго време изложени на сончева светлина. 【Употреба】 : Свадба,Новороденче,birthday (Роденден), Бебе Туш,Партија Материјали,Производ Фотографија,Фестивали,Декорација,Уметнички Портрет,Фотографија Студио,Професионалниот Фотограф; Видео Backdrops или Производ Прикажува. 【Предност】 : Оригиналниот Дизајн,Професионална Позадина Производителот,Персоналните Прилагодување,Разумна Цена,Висок квалитет на Производи,Брза испорака,Квалитет на услуга по продажбата. 【Топло совети】 : Висат позадина или да ја заврши на цевка за да се НАМАЛИ набори; Пеглање назад со НАЈНИСКА температура, ве молиме да не пеглање пред позадина или нека позадина допир на вода, затоа што тоа ќе ја уништи позадина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи