.

.

Смешно Милениче Ознака, Смешни Куче Ознака, Куче Јака Ознака, Куче, Мачка Милениче ID Ознака Нерѓосувачки Челик Милениче Ознаки, јас Изгубив Prowling за да Имаат Вашите Л

Смешно Милениче Ознака, Смешни Куче Ознака, Куче Јака Ознака, Куче, Мачка Милениче ID Ознака Нерѓосувачки Челик Милениче

DEN 513.60

Износот
Залиха

Смешно Милениче ID Tag - Смешен и смешно милениче ID tag - Тоа гласи : "јас изгубив prowling за б**ches, имаат вашиот народ, повик на моите луѓе.Погодна за секој симпатична мачка или куче.Смешни Куче Tag - Тоа доаѓа со сплит прстен, па лесно можете да го закачите на било куче или мачка јака.Смешно Милениче Ознака, Смешни Куче Ознака, Рака Печат Милениче Ознака.Совршен за повеќе активни на кучиња, оваа единствена диск ознака е и практичен и смешни!Сигурен сум дека многу момчиња се оддалечила од прилично дама и насочија off!.Подарок за Куче, Мачка Сопственик-Од мали димензии и мала тежина е добра за вашето куче или мачка, обезбедување удобно чувства за вашите миленици.Добар избор за куче љубовник.Совршен подарок за куче љубовник,пет сопственик.Роденденски подароци,Божиќ Подароци,денот на Благодарноста подароци за Миленичиња Љубовници,сопственик на Куче,Мачка Сопственик,пријателите,семејството и така натаму.Куче Јака Ознака Материјал - Високо квалитетни нерѓосувачки челик, Високо Полирани.Нерѓосувачки челик е хипо алергиски, тоа не рѓа, промена на бојата или оцрни.Диск дијаметар - 30мм(1.18 инчен).Смешно Милениче Ознака за вашиот симпатична куче.Бесплатен Дар Сомот Торбичка - куче беџ доаѓа во сомот пошта за лесно подарок-давање.Ова е голема ознака за кучиња со смешни зборови!.СОВРШЕН ПОДАРОК за вашето домашно милениче совршен подароци за семејството пријатели кои имаат домашни миленици.Куче Ознака за Кучиња Врежани, Смешно Милениче Ознака, Смешни Симпатична Куче Мачки Ознака, Куче Јака Tag - Ново Кутре Ознака Подарок од не ' Рѓосувачки Челик.Материјал 100% Нов!Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, Направени со Високо Полиран Финиш,мода и исклучителен подарок .Пакет Вклучувајќи 1 x Смешно Милениче Ознака 1 x Слободен Убаво Сомот Bag If имате какви било прашања или предлози во врска со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние ќе се потрудиме да ги подобриме и да ви овозможи со најдобра услуга.Се надевам дека ќе има добар шопинг искуство во нашата продавница.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи