.

.

Sayhi Жените Две Тон Сребро Флорални Прстен +Флорални Ѓердан Круг Дијамант Златен Сончоглед Накит Годишнината Прстени

Sayhi Жените Две Тон Сребро Флорални Прстен +Флорални Ѓердан Круг Дијамант Златен Сончоглед Накит Годишнината Прстени

DEN 0.00

Износот
Залиха

♦HIGH-END СИМУЛИРАНИ ДИЈАМАНТ : најдобрите кубни циркони со неверојатни БОЈА, FL ЈАСНОСТ, и СОВРШЕНО се НАМАЛИ.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.❤12-20 Дена Стандард превозот.одговара на вашиот секој прст. ♦СОВРШЕНСТВО ЛЕЖИ ВО ДЕТАЛИТЕ : Ние се надградува ШИРИНА, на ДОЈДОВНИ УСТАТА и УБАВА ЛАК за да се осигура дека дури и ситни детали се решава со најголема внимание!.Не се инфериорни во однос на реалниот дијамантски прстен. "❤Добредојдовте на Sayhi продавница ❤Ние Сме со гордост Нуди : 3-7 Дена Препорачана Превозот 12-20 Дена Стандард превозот 24 Часа Превозот Од ❤100% Сосема Нов и Висок Квалитет!! ❤Стил : изненадување за сопруга, пријателка, најдобриот пријател, ќерка ми, внука,мајка, баба или себе си на Роденден, Матура, Ден на Мајката, Годишнина, Еден Ден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, Велигден Ден, ноќта на Вештерките, Божиќ, Свадба, Прослава.5 прстени 4.Ве молиме овозможи 1-10мм отстапување се должи на рачно мерење. ♦НАЈДОБАР KINKI ИДЕЈА : на Располагање и завиткани во око-фаќање на НАКИТ за ПОДАРОК КУТИЈА, тоа го прави БР.5 c прстени за завеса о прстени тастатура о прстени механички тастатура јајце прстени не држи прстени 6 прстени кои Сјајна Кристал Pendent Кристал Ѓердан Накит Поставите хривнија sterling silver бесплатен превозот еден долар Злато шарм сребро бело злато pendant кристално Сина жени ѓердан поставете мода девојка круг долго Подарок Засекогаш Љубовник Срцето Pendant Necklaceretro дизајн лист " Боја : A | Големина : 5 Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина. избор за квалитетен подарок за некој близок лејди или девојка РОДЕНДЕН. ❤Пакет Вклучуваат : 1x жените прстени Големина : Големина 5-12 ❤Забелешка : 1.Можете да го Носат како Модел или како Ви се Допаѓа, Различни Стилови може да се Совпаѓаат со Вашето Различни Тимови.❤3-7 Дена Препорачана Превозот.❤Во Рок Од 24 Часа Превозот Надвор. ♦ДЕНОТ на МАЈКАТА, ВЉУБЕНИТЕ или БОЖИЌ!100% ЗАДОВОЛСТВО ИЛИ ВАШИТЕ ПАРИ НАЗАД! : Во Sayhi, ние се голема гордост на квалитетот и изработка на нашите solitaire ангажман прстен!Тоа е причината зошто ние го поддршка фирма целосна политика за наплата.Сакаме нашите прстен или добиете вашите пари назад - БЕЗ ПРАШАЊА ПРАША!.5 коишто се слушаат прстени crossfit прстени 5. ❤ прстени boho прстени 1 прстени 30мм прстени во најголемиот дел прстени најголемиот дел усна прстени 16 7 прстени h прстени бебе прстени накит о-прстени за накит одлуки прстени накит одлуки копче синџир прстени x u прстени 0 прстени e прстени о-прстени за прстени бесконечност 8 прстени прстени midi прстени 6.Многу симпатична одговара и за стави на запалената на секој прст и, исто така, оние кои се вклопуваат како нормални прстен.Оваа група на прстени.Погоден за секоја прилика, лесно да одговара на било какви облека, прекрасна дама би сакале да се носат секој ден.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи