.

.

Мека Снегулка Прилагодливи Работи Капи 2 Пакет Bouffant Капи со Копчиња Жени Мажи една Големина

Мека Снегулка Прилагодливи Работи Капи 2 Пакет Bouffant Капи со Копчиња Жени Мажи една Големина

DEN 0.00

Износот
Залиха

Спецификации Количина : 2 Парчиња Боја : Повеќе Боја - Како на сликата покажува По продажба на Услуги Ако сте незадоволни или треба поддршка за било која причина, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви ги понудиме услуга во рок од 24 часа.Полу-отворен Дизајн / Прилагодливи : Со еластична бенд и чипка-up на грб, полу-отворен дизајн може да се направи косата, стави во конска опашка лесно, лесно може да се прилагоди на ремени да одговара удобно, Една големина одговара за сите глава видови и типови коса.МАТЕРИЈАЛ : Направен од Висок Квалитет на Полиестер, меки и удобни ; ТЕЖИНА : 100g.Овие нови стилови капи ќе ви овозможи да се стави на ремени околу копчиња, наместо на вашите уши, повеќе удобен начин за вашата работа и живот!.Големина : Унисекс, Една Големина одговара на Повеќето Bouffant Шапка употреба хуманизирано дизајн и изберете мека удобно, кожата-пријателски,дише 100% Полиестер влакна + памучна крпа платно.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.ПРИЧИНИ ЗА НАБАВКА : Работи Капа со Копчиња Дизајн Заштеда на вашите уши ГОЛЕМИНА : Горниот дијаметар 18cm/7in, одговара за работа.Тоа е погоден за просечната големина.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Лесен и лесно да се носат секаде каде што оди. 100% Полиестер.Не кајгана, железо или сува чиста.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.износ : пакетот е составен од 2 парчиња на прилагодливи копчиња вратоврска назад капи, класични бои и стилски дизајн може да одговара со различни облека, доволно за секојдневно носење.Лесен за Чистење Машина за миење и рака мие се достапни.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи