.

.

Пеперутка Помине Уметност Сјајот Sequins Помине Украси 3Д Ласерски Пеперутка Помине Decals Holographic Помине Искра Сјајот Снегулки на доградба на Акрилни Нокти Помине Уметно

Пеперутка Помине Уметност Сјајот Sequins Помине Украси 3Д Ласерски Пеперутка Помине Decals Holographic Помине Искра Сјајот

DEN 0.00

Износот
Залиха

Количина : 12 Бои 3 D пеперутка помине сјајот sequins, секоја кутија со 12 мрежите, можете да изберете различни бои за декорација на нокти, кој може да го подобри сјај и да се создаде различни блескави ноктите дизајни.Лесен за употреба : Погоден за професионалци или почетници.пеперутка помине sequins совршен за природни и вештачки нокти.и може да се комбинира со сите УВ гел лак, НАТОПИ во прав, и сите помине во прав.Примена : Пеперутка помине сјајот снегулки може да се користи на ноктите, очите, на лицето и на кој било дел од телото, како тело сјајот за да ви даде повеќе пенливи ефекти.Безбедност : Пеперутка помине уметност sequins е безбедно, не-токсични, еко-пријателски, безопасни за вашите нокти, секој производ е спакуван во посебна мрежа за лесен за складирање и за носење.Гарантира : 30 дена слободна размена и се враќа.ве молиме контактирајте со нас, прво ако има било какви прашања.ние ќе го реши вашиот проблем, брзо и ефикасно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи