.

.

SheIn Жените Рецка Вратот Долг Ракав Работа Канцеларија Палто Отвори Пред Солидна Јакна Грб

SheIn Жените Рецка Вратот Долг Ракав Работа Канцеларија Палто Отвори Пред Солидна Јакна Грб

DEN 479.76

Износот
Залиха

95% Полиестер, 5% Elastane.Се повлече На затворање.Добар квалитет ткаенина, меки, удобни и пријателски за вашата кожа.Карактеристики : Основни notched јака палто јакна за жените, долг ракав, отворен фронт, секојдневен едноставен дизајн.Супер симпатична и секојдневен, лесно да се спарите со било блуза дури и еден неврзан резервоарот, фармерки, или на повик панталони.Совршен за причинска, секојдневно носење, работа, канцеларија, состанок, патување, одмор, крстарење, одмор, итн.Ве молиме погледнете го Ставка Опис подолу за Големината Детали.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи