.

.

A2ZCare Јога Блокови (Сет од 2) и Јога Рака утврдени со Д-Ring – Јога Пена Блок 9x6x4 инчен и Јога се Протега Рака

A2ZCare Јога Блокови (Сет од 2) и Јога Рака утврдени со Д-Ring – Јога Пена Блок 9x6x4 инчен и Јога се Протега Рака

DEN 623.76

Износот
Залиха

Совршен за Новите корисници : Ако се сака да се постигне повисоко ниво во Јога, овие предмети ќе биде одличен за вас.Исто така, тие можат безбедно поддршка и менување пози за да одговараат на вашиот ниво на флексибилност.Јога Блок 2-pack и Јога Рака : Combo, вклучувајќи 2 Јога блокови (9x6x4") и 1 Јога рака (8 Долги нозе, и 1.5" Широк – идеална големина за повеќето луѓе).Удобно и Тивко се : Изработени од врвен квалитет материјал, Јога Блокови функција лизга-отпорни површини и beveled рабови; Дополнително, Јога рака е направена од мека памучна ткаенина за производство на меки, удобни искуства во употреба; посебно, тоа не остава траги или болка во вратот, рацете, нозете и други органи во контакт со оваа рака.Удобен и Лесен : Јога блок 2 пакети и јога рака се лесно да се носат насекаде.Лесно да се чисти со сапун и вода. 1 година Гаранција и 60-ден Бесплатно да се вратат.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи