.

.

Splat | Претрупан Малини | Авторски Комплетен Кит | Полу-Постојани Коса Боја | Вегетаријанска Храна & Суровост-Бесплатно

Splat | Претрупан Малини | Авторски Комплетен Кит | Полу-Постојани Коса Боја | Вегетаријанска Храна & Суровост-Бесплатно

DEN 0.00

Износот
Залиха

Претрупан Малина Коса Боја Целосен Комплет; Светла Црвена Коса Боја Со Малина Нијанси; Додава Светло-Црвени Тонови За Да Богородица Косата, Но Изгледа Најсветлиот Кога Косата Е Lightened Да Најсветлите Ниво Десет Русокоса.Полу-Постојани Боја на Коса : ќе Трае до 30 мие или повеќе, во зависност од губење на видот.Да се создаде сите-во текот боја, ленти, или ombre.Baobab Семе на Нафта може да го негуваат косата фоликул.Quinoa Екстракти може да зајакне и да се заштити, може да се подобри сјај, и помага да се заклучи во боја.Боја на коса не содржи parabens, сулфати, PPD, или амонијак.Splat Оксид 2.9 fl.мл / 85.7 m L.Осветлување Кајгана 1.25 оз. / 35g.Заврши Шампон 0.75 fl.мл / 21.3 m L.Длабоко Reconstructor клима уред 0.75 fl.мл / 21.3 m L.Splat Боја 3 fl.мл / 86 m L. 1 Пар на Ракавици.Уникатен климатизација формула за да се задржи брави вашиот изглед и чувство на свежи.Ако можеш да сонуваш тоа, можете да го креирате.Сè што ви треба за исклучително живописни бои!Заврши Колекции дојде во 19 смели нијанси за да изберете од.Карактеристики : .Полу-Постојани Боја на Коса : ќе Трае до 30 мие или повеќе, во зависност од косата type Create сите-во текот боја, ленти, или ombre.Baobab Семе на Нафта може да го негуваат косата follicle Quinoa Екстракти може да зајакне и да се заштити, може да се подобри сјај, и помага да се заклучи во color Hair Боја не содржи parabens, сулфати, PPD, или амонијак.Комплет Содржи : .Splat Оксид 2.9 fl.мл / 85.7 m LLightening Кајгана 1.25 оз. / 35g Complete Шампон 0.75 fl.мл / 21.3 m LDeep Reconstructor клима уред 0.75 fl.мл / 21.3 m LSplat Боја 3 fl.мл / 86 m L1 Пар на Ракавици.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи