.

.

MANGOPOP Жените Плоштадот Вратот Кратко Sleeve Долг Ракав Блузи Bodysuit Jumpsuit

MANGOPOP Жените Плоштадот Вратот Кратко Sleeve Долг Ракав Блузи Bodysuit Jumpsuit

DEN 0.00

Износот
Залиха

Материјал : 95% Џерси, 5% Spandex.Предвремени затворање.Машина За Миење.Ве молиме одберете ја вашата големина според големината на табелата во последните сликата пред да нарачате.Bodysuits кој плоштадот вратот, краток ракав / долг ракав.Bodysuit за жени со tanga дното, 2 snap копчиња задник затворање.Пакет содржина : 1* Bodysuit.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи