.

.

Saxx машка долна облека - Вибрацијата Боксер Кратко со Вграден-во Ballpark Торбичка Поддршка, Core

Saxx машка долна облека - Вибрацијата Боксер Кратко со Вграден-во Ballpark Торбичка Поддршка, Core

DEN 0.00

Износот
Залиха

Машина За Миење.АТМОСФЕРА МАЖИТЕ БОКСЕР КРАТКО : Bold, светла и брилијантно удобно боксер кратко, на Вибрацијата боксери кратко се долна облека за мажи со смисла за стил и потреба од секојдневен комодитет.ТЕНОК ОДГОВАРА : Идеален за раслојување, форма фитинг боксер кратко се направени од супер меки влага wicking ткаенина и е дизајниран со не летаат, анти-roll корселе и 5" цвест за удобно се вклопуваат.BALLPARK ПОДДРШКА : Нашата боксер кратко доаѓаат опремени со патентиран Ball Park Торбичка за да се намали триењето и да ја задржите вашиот маж-делови во место со дише мрежа панели за chafe-слободен удобност.ИЗГРАДЕНА ВО ТЕХНИКА : Овој долна облека има Три-D Одговара за целосна ергономски удобност, и Рамни Од Чини да се спречи иритација.Лесно-се грижи боксери се машина за миење и собори суво за нула кавга.SAXX машка долна облека : Создавање на висок квалитет на машка долна облека за поддршка момци во возење позитивна промена во светот, ние дизајн менува играта долна облека за мажи кои се постојано предизвик на статус кво.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи