.

.

Saxx машка долна облека - Вибрацијата Боксер Кратко со Вграден-во Ballpark Торбичка Поддршка, Core

Saxx машка долна облека - Вибрацијата Боксер Кратко со Вграден-во Ballpark Торбичка Поддршка, Core

DEN 694.80

Износот
Залиха

Машина За Миење.АТМОСФЕРА МАЖИТЕ БОКСЕР КРАТКО : Bold, светла и брилијантно удобно боксер кратко, на Вибрацијата боксери кратко се долна облека за мажи со смисла за стил и потреба од секојдневен комодитет.ТЕНОК ОДГОВАРА : Идеален за раслојување, форма фитинг боксер кратко се направени од супер меки влага wicking ткаенина и е дизајниран со не летаат, анти-roll корселе и 5" цвест за удобно се вклопуваат.BALLPARK ПОДДРШКА : Нашата боксер кратко доаѓаат опремени со патентиран Ball Park Торбичка за да се намали триењето и да ја задржите вашиот маж-делови во место со дише мрежа панели за chafe-слободен удобност.ИЗГРАДЕНА ВО ТЕХНИКА : Овој долна облека има Три-D Одговара за целосна ергономски удобност, и Рамни Од Чини да се спречи иритација.Лесно-се грижи боксери се машина за миење и собори суво за нула кавга.SAXX машка долна облека : Создавање на висок квалитет на машка долна облека за поддршка момци во возење позитивна промена во светот, ние дизајн менува играта долна облека за мажи кои се постојано предизвик на статус кво.Она што ќе се стави во вашиот панталони е важно.Тоа е причината зошто ние го измислил патентиран Ball Park Торбичка.Дизајнирани за да се намали триењето, на Ball Park Торбичка може да се најде во секоја од нашите основни долна облека колекции, 2 N1 шорцеви, како и одредени Спиење стилови.Благодарение на својата 3 D изградба, Ball Park Торбичка е совршено формирана со цел да се вклопи во вашиот анатомија.Можете да мислам на тоа како супер-меки lockbox – тоа ќе го задржи вашето момчиња пријатна и безбедна.Покрај очигледно се чувствуваат-добар фактор, на Ball Park Торбичка нуди голем број на уникатни бенефиции.За почеток, сè останува да се стави, и вие не мора да се грижите за физички позиционирање на вашиот момчиња во торбичка.Следната нагоре, pouchs мрежа панели се создаде трајна поделба помеѓу вашиот топки и надколеницата.Ова значи дека нема повеќе лепење, чист непријатност, или импровизиран игри на џеб базен.И на крај, Ball Park Торбичка обезбедува природно за подршка и движење, што значи дека без разлика на се движи, вашите момчиња ќе биде добро да се оди.Она што ќе се стави во вашиот панталони е важно.Тоа е причината зошто секој пар на SAXX долна облека доаѓа опремен со Ball Park Торбичка.Дизајнирани за да се намали триењето, оваа патентирана парче за внатрешни техника држи вашиот маж-делови во место.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи