.

.

Jockey машка долна облека ActiveBlend Боксер Краток - 4 Пакет

Jockey машка долна облека ActiveBlend Боксер Краток - 4 Пакет

DEN 967.44

Износот
Залиха

Стил 9130. Средината на пораст и целосна покриеност. 60% Памук/ 40% Полиестер.Копче-дупка летаат дизајн.Влага wicking.Се случува во Jockey Active Blend Боксер Краток машка долна облека направени за вашиот активен живот.На лесни памук се вклопуваат во овие боксер кратко нудат оптимална удобност и мека чувствуваат, додека wicking далеку влага да ви помогне да бидете посува кога сте on-the-go.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи