.

.

Гроздобер Шумска Атлас Млеко Чаша Мезе Јадење, Орев Јадење, Бонбони Јадење

Гроздобер Шумска Атлас Млеко Чаша Мезе Јадење, Орев Јадење, Бонбони Јадење

DEN 212.40

Износот
Залиха

Гроздобер Milkglass мезе јадење.Плочата е врежана со овошје.Круши во облик на чинија.Подготвени да брод!.Гроздобер milkglass круши во облик на бонбона, мезе јадење.ПОДГОТВЕНИ ДА БРОД ДЕНЕС!Продолжува корист на не-за-профит теренски.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи