.

.

SHUILING Кристал Бонбони Јадење Чаша Шеќер Сад Со Капак Тегла Слатко Мало Колаче Калај Бисквит Барел Свеќа Ароматерапијата Сад Јасно Дијамант Коцки Чување Дома Декора

SHUILING Кристал Бонбони Јадење Чаша Шеќер Сад Со Капак Тегла Слатко Мало Колаче Калај Бисквит Барел Свеќа Ароматерапијата

DEN 900.00

Износот
Залиха

Материјал : стакло.Боја : Јасно.Големина : како на сл покажува.Пакетот вклучува : 1pc за секоја цел.Еко-пријателски материјал стакло, е лесен за чистење.погоден за вашето долго време се користи.исклучителна капак може чување храна се чисти.Може да се стави бонбони/колачиња/чоколадно/ореви/ситните итн,па дури и некои мали накит или може да се декоративни парче.одговара да се забавува со пријателите и семејството.Совршен исклучителен подарок за вашиот housewarming или свадби.совршени за на свадба или на партијата декорација, дома табела декор, за да додадете некоја романтична атмосфера во вашата соба или трпезариска маса. ???????Забелешка : Ако сте примиле оштетен објект или било каков проблем, после пакетот на испорака, pls контактирајте со нас без двоумете се, ние ќе ви одговори на сите пораки во рок од 24 часа.Материјал : стакло.Боја : Јасно.Големина : како на сл покажува.Пакетот вклучува : 1pc за секоја цел.стакло материјал, е лесен за чистење.погоден за вашето долго време се користи.исклучителна капак може чување храна се чисти.Може да се стави бонбони/колачиња/чоколадно/ореви/ситните итн,па дури и некои мали накит или може да се декоративни парче.одговара да се забавува со пријателите и семејството.Совршен исклучителен подарок за вашиот housewarming или свадби.совршени за на свадба или на партијата декорација, дома табела декор, за да додадете некоја романтична атмосфера во вашата соба или трпезариска маса.Забелешка : Ако сте примиле оштетен објект или било каков проблем, после пакетот на испорака, pls контактирајте со нас без двоумете се, ние ќе ви одговори на сите пораки во рок од 24 часа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи