.

.

ДЕЈВИД ARCHY Мажите Мека Памучна Термички Панталони Rib Еластичен База Слој Термички Постави долна облека Врвот & Bottoms Долго Џонс Leggings

ДЕЈВИД ARCHY Мажите Мека Памучна Термички Панталони Rib Еластичен База Слој Термички Постави долна облека Врвот & Bottoms

DEN 983.76

Износот
Залиха

45% Rayon, 22% Памук, 22% Акрил, 11% Spandex.Rib Еластичен Материјал : Изработени од памук и полиестер мешавина ткаенина, Дејвид Archy термички долна облека за мажи има голема еластичност и меко чувство.Сит се Вклопуваат : Класичен дизајн го прави термички долго џонс го поставите подобра фитинг, обезбедува флексибилност на било движење и задржување на топлина во исто време.Функционална Летаат : Внимателен пред отворањето на термички панталони овозможува лесно-оди, кога природата на повици.Лесни База Слој : ви Држи топло во текот на целиот ден долго време на студената зима, обезбедува удобност за секојдневно носење.Идеален Подарок : Разновидни перформанси на сите видови на внатрешна и надворешна активности, како што се џогирање, трчање, возење велосипед, скијање, качување, јога, фитнес тело за обука итн.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи