.

.

bebe Женска Sweatpants француски Тери Jogger Дневна Спиење Пижами

bebe Женска Sweatpants француски Тери Jogger Дневна Спиење Пижами

DEN 0.00

Износот
Залиха

95% Памук, 5% Spandex.Увезени.Drawstring затворање.Овие женска joggers sweatpants со џебови се совршени за спиење или за lounging околу куќата.Тонат во апсолутна удобност кога ќе се лизга во овие ултра мека joggers панталони за жени.РАБОТИ - МАЛИ ве Молиме цел големина нагоре.На лесни, меки ткаенини од овие женска потење со само навестување на истегнување се чувствува онанирачки против вашата кожа и со потпис bebe бренд име печатени на панталони знам, знам најдобар за нега и материјали беа ставени во нашата удобен панталони за жени.Еластичен корселе гарантира дека вашите joggers за жени со џебови ќе остане безбедно, но удобно на колковите.Врзани глуждови го задржува bottoms на овие слатки женска sweatpants за тинејџерски девојки запира нив од влечење на подот, држејќи ги од добивање на валкани и одржување сте во потрага стилски, симпатична и модерен.Оваа слатка посебна женска атлетик joggers парови совршено со сите вашите омилени спиење кошули, camis и tees за крајната sleepwear ансамбл.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи