.

.

HHUAN Случај за ZTE Axon 30 Про 5G (6.67 Инч), со Калено Стакло Екран Заштитник, Јасно Меки Силиконски Заштитна Маска Браник Shockproof Телефон Случај за ZTE Axon 30 Про 5G - DUO5

HHUAN Случај за ZTE Axon 30 Про 5G (6.67 Инч), со Калено Стакло Екран Заштитник, Јасно Меки Силиконски Заштитна Маска Браник

DEN 98.40

Износот
Залиха

Јас ќе ви дадам задоволителен одговор во рок од 24 часа.Многу еластичен материјал дава силна заштита. 2️⃣[Заштитна Маска] : Направен од високо-квалитет TPU материјал, меки, тенки и многу флексибилен телефон случај нема да се деформира, откако ќе бидат отстранети и стави назад постојано.Ве молиме проверете ги модел кога купувате.Спречување на екранот од пука и отпорно на гребење.Пакет на Информации : 1 * Меки Силиконски Случај 1 * Калено стакло со некоја заштитна фолија 1 * Професионално чистење комплет Совршен по-продажбата на услугата механизам : За квалитетот на производот прашања, ние нудиме 30 дена безусловна врати/размена на услуга.Со анти-лизга функција, висока еластичен материјал ефикасно shockproof и анти-нула.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail систем, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се најде најдоброто решение. 3️⃣[Зајакнато Стакло] : Калено подобрена технологија, научно enhanced експлозија-доказ и непрекинато рабови.Обезбедува максимална заштита за ZTE Axon 30 Про 5 G. 5️⃣[Избори и Услуги] : За повеќе опции, ве молиме внесете "HHUAN за ZTE Axon 30 Про 5 G" во продавницата полето за пребарување.Високо флексибилен мобилен телефон случај нема да се деформира, откако ќе бидат отстранети и стави назад постојано.Ултра-тенок дизајн може да им обезбеди на вашите за ZTE Axon 30 Про 5 G со ултра-јасна визија и чувствителни на допир како оригиналот на екранот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи