.

.

Компатибилен со LG Stylo 7 5G Случај, PC & TPU Влијание-Отпорни Браници Заштитни Случај со Магнетни Потпирачот Покритие за LG Stylo 7 5G, Зелена

Компатибилен со LG Stylo 7 5G Случај, PC & TPU Влијание-Отпорни Браници Заштитни Случај со Магнетни Потпирачот Покритие

DEN 2306.40

Износот
Залиха

Специјално дизајнирани за LG Stylo 7 5 G.На TPU тело (Мека) е во комбинација со КОМПЈУТЕР назад (Тешко) да се заштити вашиот телефон од капки, гребење и удари.Изградена во Метал прст прстен потпирачот може да биде лесно ротира 360 степени, погодно за да се види видеа и филмови, слободни вашите раце.Покрај тоа, вградениот метален магнетен лист за стабилна адсорпција, која може да биде директно adsorbed на магнетни автомобил планината држачот. (Не вклучува магнетни автомобил планината носителот).Сите копчиња и интерфејс user-friendly дизајн за да се избегне често демонтажа.И случајот совршен cutouts за звучници, камера и полнење дупка ви овозможи на лесен пристап до сите функции и лесен за полнење на вашиот Телефон без да ги тргнеме на случај.Производ Карактеристики : Одлични Зафат : премиум мазна слој обезбедува одлични зафат,нула отпор,и нуди заштита против други секојдневно носат и солза.Свилен Чувствуваат : Кога ќе се допрат случај, вие ќе се чувствувате удобно.Предности на 360°на Ротација Прстен Потпирачот: 1.Тоа може да се користи како мулти-насочен телефон стојат,погодно за вас да гледаат филмови и играат игри. 2.Кога на екранот на мобилниот телефон е голем,можете да ги споделите со вашите прстот на допир на екранот повеќе,погодно за да го контролирате вашиот телефон флексибилно. 3.Кога имате многу на предмети во вашата рака,можете лесно може да го држете вашиот телефон од ослободувањето до еден прст ефикасно да се спречи паѓање.Она што е во кутијата : 1 x Случај.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи