.

.

CENTAURUS Пренос Влез/Излез Сензор/Брзината на Возилото Замена на Сензор за Коцка Обратно Murano Altima - го Замени OE# 31935-8E007 31935-8E006

CENTAURUS Пренос Влез/Излез Сензор/Брзината на Возилото Замена на Сензор за Коцка Обратно Murano Altima - го Замени OE

DEN 527.76

Износот
Залиха

☆ Производителот Дел Број : 31935-8 E007, 31935-8 E006. ☆ Друг Дел Број : 2529 TN, 319351 XF00, 319358 E003, 319358 E005, 319358 E007, 31935 X420 A, 8651 A067, 8651 A239,319351 XF0 C,319358 E002, 319358 E004, 319358 E006. ☆ Брзината на возилото Сензор одговара : на Коцка Обратно Murano Altima. ☆ Сензор за домување е направен од висок квалитет на засилен пластика, нудејќи супериорна отпор кон елементи. ☆ Квалитет на градежни за издржливост,Без жици за да се намали - приклучоци право за лесна инсталација.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи