.

.

APDTY 028714 Пренос Излезна Брзина Сензор

APDTY 028714 Пренос Излезна Брзина Сензор

DEN 463.68

Износот
Залиха

Ги исполнува Или го Надминува ОЕМ Спецификации.Фабриката ОЕМ Фит Форма И Функција.Бренд Нови Пренос Излезна Брзина Sensor Single Револуција Sensor Fits 1994-2003 Lexus ES300 Fits 2004-2006 Lexus ES330 Fits 1999-2003 Lexus RX300 Fits 2004-2006 Lexus RX330 Fits 1992-1997 Lexus SC300 Fits 2005-2010 Scion Tc Fits 2008-2015 Scion x BFits 2003-2004 Тојота 4 Runner Fits 1995-2007 Тојота Avalon Fits 1994-2009 Тојота Camry Fits 2000-2005 Тојота Celica Fits 2007-2009 Тојота FJ Cruiser Fits 2001-2009 Тојота Highlander Fits 2003-2009 Тојота Matrix Fits 2001-2009 Тојота RAV4 Fits 2001-2009 Тојота Sienna Fits 2002-2008 Тојота Solara Fits 1993-1997 Тојота Supra Fits 1995-2004 Тојота Tacoma Fits од 2000 до 2006 година Тојота Tundra Fits 2007-2008 Тојота Yaris Replaces 89413-08020, 89411-33010, 89413-24010, 89411-33010, 89413-24010, 89413-33020⚠ Калифорнија Предлог 65 ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Овој производ содржи хемикалии познати на Државата Калифорнија да предизвикаат рак и вродени малформации или други репродуктивни штета.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи