.

.

Хрчак Забава Тунелот Милениче Глувчето Пластична Цевка Играчки Мали Животни Количка за Вршење на Обука Криенка Тунели со Симпатична миленичиња Играчки(Розева)

Хрчак Забава Тунелот Милениче Глувчето Пластична Цевка Играчки Мали Животни Количка за Вршење на Обука Криенка Тунели со

DEN 257.28

Износот
Залиха

Високо Квалитетен Материјал : производот е направен од трајни, отпорни на дамки пластика.Тие се лесни лесно да се носат и чиста.Совршен за гвинеја свињи, хрчаци, стаорци, ferrets и други мали животни.ЗАБАВА И ЕФЕКТ : Пет свитлива тунел да ги собере сите кафез и да ги задоволи нивните физички тунелирање да се кандидира и да се скрие инстинкт, ослободување на досада,поттикнува нивното истражување, вежби и активности.Service : Ако имате било какви прашања или незадоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговориме во со задоволително решение што е можно поскоро.ГОЛЕМИНА : големината на хрчак забава тунелот е 8 инчен/20 cm долги, издолжување е 25.2 инчен/100 см, сосема доволно за должина и ширина им овозможи на повеќе видови на мали животни.ТОПЛО МОМЕНТОТ : Замислите вашиот симпатична бебе живеат во нашите хрчак тунелот, се игра и удобно спиење и enjoyably.Секогаш ќе се подготви на камерата за да снимате овие совршени моменти и закачете ги на Instagram.Име : Хрчак Channel Package се Вклучени : 1*Малку домашно милениче tunnel Material : висок квалитет PPSize : дијаметар околу 10см, должината (растеглив) е околу 20-100cm, грешка е за 1cm Suitable предмети : mink, морско свинче, groundhog, еж, chinchilla Color : сина, розова, зелена, gray Feature : 1. На стигнале малку домашно милениче тунелот е направен од високо-квалитетни PP пластика, која е еколошки пријателски, здрав и издржливи.2. Мали миленичиња тунел со дијаметар 10 CM е погодна за многу видови на домашни миленици, како што лигњи, златна мечка, еж, верверица, итн.3. На стигнале дизајн, должина по виткање е само 20 CM, кој е многу лесен за чување.4. На 100cm должина на црево може да се прилагоди по големина и форма по желба, значи дека домашните миленици може да игра повеќе среќно.Топло Совети : 1. Поради рачни мерења на локации, може да се 1-3cm грешка, ве молиме understand2. Бојата може да имаат малку боја разлика,Бидејќи на различни прилагодувања на екранот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи