.

.

Чанта Синџири Додатоци Замена Рамен Синџири од Железо Торба Синџири Рамо Ремени Чанта Линк Синџири, МЕТАЛ СЛАЈД КУКА ТОКИ ЗА Diy Чанти Занаети, 47.2 во 39in 25in Златен Крс?

Чанта Синџири Додатоци Замена Рамен Синџири од Железо Торба Синџири Рамо Ремени Чанта Линк Синџири, МЕТАЛ СЛАЈД КУКА ТОКИ

DEN 2356.80

Износот
Залиха

Отстранлив Синџир Ремени за Крос-Тело Торба, Чанта, Спојката и Чанта Итн, Торба Diy Занает Замена.Модерниот Стил Ви Нуди Поинакво Искуство од Вашиот Оригинален Додаток.Полиран Чанта Синџир, Мулти-Слој Electroplating, Мазна и Сјајна Површина Со Висок Квалитет Токи.Продолжување Или Замена на Чанта Оригинални Синџир.можете Да Направите Вашиот Сопствен Занаети Со Додавање на Други Модерни Елементи.На Разноврсна Стил Може да Бидат Заменети Со Разни Видови на Кеси за да се Направи Кеси поубаво и Модерен.Деликатна Подарок : Подароци Идеја за Девојка, Сопруга, Најдобар Пријател, Жени Или Девојчиња, Одличен Избор за Денот на Вљубените, birthday (Роденден), Божиќ, денот на Благодарноста, Свадба Годишнина, ИТН.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи