.

.

TWDYC Нови Правоаголник Затворач Пак Заклучување Пресврт не се Заклучи на Метален Хардвер за DIY Чанта Чанта Торба

TWDYC Нови Правоаголник Затворач Пак Заклучување Пресврт не се Заклучи на Метален Хардвер за DIY Чанта Чанта Торба

DEN 717.60

Износот
Залиха

Направени од издржлив метал, силни и издржливи.Важен дел од паричник е одлична замена за замена на стар или оштетени паричник.Заменливи и меѓусебно се направи вашата чанта повеќе се насочуваат.Многу погодна за паричници, торби, книги, кожа, ткаенини, чанти, паричници.Се користи за DIY занает торба паричник.Опис : се Направени од издржлив метал, силни и издржливи.Важен дел од паричник е одлична замена за замена на стар или оштетени паричник.Заменливи и меѓусебно се направи вашата чанта повеќе се насочуваат.Многу погодна за паричници, торби, книги, кожа, ткаенини, чанти, wallets Used за DIY занает торба паричник.материјал : metal Size : 4.85x2.5x2.95cm/1.91x0.98x1.16" (приближно)Боја : golden Quantity : 1 piecenotes : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch Due за рачно мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-2cm.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Торба тока (со Исклучок на демонстрациите на други додатоци на сликата.).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи