.

.

ZHANGM 100 Метри 0.6/0.8/1/1.2/1.5 мм 2mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Заробени жица Голи Јаже кревање Кабел линија Rustproof 77 Структура (Спецификација : Дијаметар 0.8 mm)

ZHANGM 100 Метри 0.6/0.8/1/1.2/1.5 мм 2mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Заробени жица Голи Јаже кревање Кабел линија Rustproof

DEN 0.00

Износот
Залиха

【СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ】Ова отворено светла виси комплет е направен од 304 од не ' рѓосувачки челик со Најлон фолија која е изолирана, рѓа-отпорни и можат да се носат никакви лоши временски услови како интензивно изложување на сонце и поројниот дожд. 480lbs кршење на сигналот обезбедува својата извонредна издржливост и долготрајни безбедна задржете за string светла без snagging еднаш цврсто влечат.Answer : ___________________________ Note : 0.45~1.2 мм не е магнетни 1.5~6mm се магнетни.Пакет листата : . 100 метри челик жица (мала грешка,се надевам дека ќе не ми пречи). 1 парче ролери.Функција : Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик,rustproof и мека line Note : 0.45~1.2 мм не е магнетни 1.5~6mm имаат magnetic Package листата : 100 метри челик жица (мала грешка,се надевам дека ќе не ми пречи)1 парче roller Prompt : ако купувате 2 ролни,ние ќе default испратите 2 ролни,секој се тркалаат за 100meter, ако треба 200meter континуирано жица,ве молиме оставете порака,ви благодарам.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи