.

.

Ремек дело Studios Празник Колекција 16-Count Заградени Врежана Картички со Фолија-Наредени Коверти, 7.8 x 5.6, Сјајот Дрвја (935300)

Ремек дело Studios Празник Колекција 16-Count Заградени Врежана Картички со Фолија-Наредени Коверти, 7.8 x 5.6, Сјајот

DEN 0.00

Износот
Залиха

Кутија со 16 појавување на Божиќ картички и 16 златна фолија-наредени пликови.Сјајот Дрвја дизајн карактеристики златна фолија, сребрена фолија, сјај и втиснување.Внатре Расположение печатени во злато мастило : Вас кои Сакаат Среќни Сезона И Прекрасна Нова Година.Печатени на квалитет на хартија, укината картичка големина е 7.87" x 5.62".Пријателите и семејството уживаат прикажување на одмор картички во текот на сезона, дури и спасување да се потсетиме за годините што доаѓаат; да ги испратите на најдобрите - испратете Ремек-дело.Празник Колекција на брендот заградени празник картичка со златна фолија, сребрена фолија, сјај и втиснување.Внатре Расположение : Вас Кои Сакаат Среќни Сезона И Прекрасна Нова Година. 16 картички / 16 фолија наредени пликови.Укината Картичка Големина : 7.87" x 5.62".Испрати и желбите на пријателите, семејството и колегите со одмор картичка од Ремек-дело Studios.Традиционален, модерен, или носталгични - whimsical или верска - Ремек-дело Studios го прави лесно да се испрати на одмор картичка што ја изразува вашата личност.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи