.

.

Жените Анти-knotting Наежвам Hairbrush Скалпот Нови Скалпот-враќање Масажа Чешел,Дете-стил Испреплетени Hairbrush,Природно Кадрава Коса Detangling Четка Detangle Коса Четка Салон Алатк

Жените Анти-knotting Наежвам Hairbrush Скалпот Нови Скалпот-враќање Масажа Чешел,Дете-стил Испреплетени Hairbrush,Природно

DEN 0.00

Износот
Залиха

【лесно да се создаде стил 】Природно Кадрава Коса Detangling Четка е одлична за жени мажи да се создаде стил како вашата желба.Добро за дебели,тенки, директно, кадрава коса, средна, кратки, долги коси.Вклучени два слободни клипови и мал чешел,Ќе можат да уживаат во салон квалитет дома без да оди надвор. 【ntistatic гума】Antistatic гумена подлога обезбедува максимална контрола и контрола за време на удар на процесот на сушење, го елиминира статички електрицитет и спречува губење од летање далеку, создавајќи помалку триење при чешлање, совршено мазнење, обликување и полирање на косата. 【Одговара на главата】Одговара на кривата на главата, им одговара на скалпот кога се чешла, и се движи по должината, обликот на главата, обезбедување удобно искуство.Различни чешли ќе ви помогне во изучувањето на потребните услови на семејство и остварување на вашите соништа. 【удобно 】круг дупка дизајн на крајот од дршката може да се закачи на ѕид или на други места по употребата.На замрзнатото се справи и да се чувствува добро и удобно да се користи. 【Ергономски дизајн】100% природни дива свиња влакната и најлон игли ние ги користиме се од висок квалитет и флексибилност.Дизајнот на дршката ви дава добра потпора.Интегрирани свиња наежвам четка може да ви овозможи со најдобра сушење искуство.Опис:Одговара на кривата на главата, им одговара на скалпот кога се чешла, и се движи по должината, обликот на главата, обезбедување удобно experience The круг дупка дизајн на крајот од дршката може да се закачи на ѕид или на други места по употребата.На замрзнатото се справи и да се чувствува добро и удобно да се користи.Ергономски дизајн-100% природни дива свиња влакната и најлон игли ние ги користиме се од висок квалитет и флексибилност.Дизајнот на дршката ви дава добра потпора.Интегрирани свиња наежвам четка може да ви овозможи со најдобра сушење искуство.Различни чешли ќе ви помогне во изучувањето на потребните услови на семејство и остварување на вашите соништа.Пакет Содржина : 1 X чешел.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи