.

.

2 парчиња Тоалетна Четка, Тенок Компактен Тоалет Тоалет Scrubber Без Мртви Агли Силикони Тоалет Четка, Криви Дизајн Аглеста Тоалет Почиста Четка Scrubber за Длабоко Чистењ?

2 парчиња Тоалетна Четка, Тенок Компактен Тоалет Тоалет Scrubber Без Мртви Агли Силикони Тоалет Четка, Криви Дизајн Аглеста

DEN 0.00

Износот
Залиха

【Сосема Нов Дизајн】 : 2 парчиња тоалет сад почиста четка во собата, триаголен четка главата, и в-тип четка главата дизајн им овозможи на тоалет.Тоалет сад четка за да се постигне скриени места и делови за во-длабочината на чистење без да остават слепи точки.Голф-клуб-во облик на долг зафат прави чистење на поефикасен и лесно. 【Ефикасно Чистење】 : Чистење со четки за домаќинство употреба, удобно не се лизга се справи со дизајн, тоалет тоалет ритам е веќе досадни, уникатен дизајн.Тоа е умерено мека, може да биде свиткана слободно, нема да се нула во тоалет дури и ако четка главата чисти тоалет со голема сила. 【Трајни Изградба】 : Изработени од АБС, PP, и Силика гел.Флексибилни и издржливи.Не боли до тоалет и фаќање нечистотија, никогаш не носи надвор или промени својот облик, одржување совршен за чистење.Нема метал да ' рѓа или виткајте во несреќни начини, дршката е беспомошна удобно, и издржливи. 【Мултифункционален употреба】 : Не само што може да се користи за тоалет, но исто така и за чистење тоне, washbasins, и кади!Ноктите за слободни инсталација, силна и не-означување налепници, трајни и стабилни, не е лесно да падне.Можете да висат во сокриени и вентилирани место во вашата бања да се задржи во тоалет почиста четка сува и мирис-слободни. 【Одговара на големината】 : Тоалетни четки за бања должината на рачката е 14.5 инчи и 15.5 инчи.Компактен стапало е идеална за мали простори. 1. Нов дизајн, golf четка главата тоалет четка, без перфорација и без штета на ѕидот. 360° вклопува во тоалет, се чисти без да остават слепи точки.Длабоко чистење на било агол на тоалет.Тоа ќе ви помогне да се исчисти бања лесно. 2. Четка влакната се направени од високо-квалитетни материјали нема да го оштети стаклен тоалет.Косата не е лесно да филијала, и работа е полесно. 3. Тоалет влакната не се лепливи на косата, и нечистотија на четка ќе биде чист како е можно тоа е печете, и нечистотија нема да остане чиста и хигиенски! 4. Обликот на дршката е дизајниран за безбеден, удобен зафат.Тоа совршено прилагодени за рака форма и контрола сила навика. 5. Совршена за домашни бањи и одлична за употреба во хотели, болници, нега на домови, канцеларии и училишта, итн.Известување : *Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина ефект *ве Молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење Пакет содржина : 2x тоалет четка 2x Леплива кука.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи