.

.

DIAOD 1pc Плоштадот Чинијата Домаќинство Оцет Плоча Сос Јадење Креативни Керамички Садови (Боја : C)

DIAOD 1pc Плоштадот Чинијата Домаќинство Оцет Плоча Сос Јадење Креативни Керамички Садови (Боја : C)

DEN 0.00

Износот
Залиха

Големина : 7.5x7.5x4cm.Материјал : Керамички.Направени од керамички материјал, повеќе здрава и безбедна, трајни производи за долго време се користи.Исто така, може да биде одличен украс за вашата трпезариска маса.Погоден за држење на сите видови на несакани јадења, сосови, оцет, итн.Име На Производ : Dish Size : 7.5x7.5x4cm Material : Керамички.Направени од керамички материјал, повеќе здрава и безбедна, трајни производи за долго време се користи.Исто така, може да биде одличен украс за вашата трпезариска маса.Погоден за држење на сите видови на несакани јадења, сосови, оцет, итн.Добро, за дома, кујна, партија или отворено кампување, BBQ, пикник и повеќе.Пакување листа:1 x saucer Note : Поради се рака-насликани од керамика.Мали црни точки се нормални.Големината на прирачник за мерење може да има некои грешки, тоа е во рамките на опсег од 1 cm, вистинската големина ќе биде предмет на вистинскиот објект.Поради различни прилагодувања на светлото и снимање услови, бојата на сликата може да се разликуваат од реалните продукти.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи