.

.

12 x 12 Удар Pro Multi-Површина Микрофибер Крпи за Чистење | Сива - 12 Pack | Премиум Микрофибер Крпи за Чистење Стакло, Кујни, Бањи, Автомобилската, Материјали & Производи

12 x 12 Удар Pro Multi-Површина Микрофибер Крпи за Чистење | Сива - 12 Pack | Премиум Микрофибер Крпи за Чистење Стакло,

DEN 335.52

Износот
Залиха

Подготвен е да започне да добива сè почисто со помалку напор?Обидете се новите Удар Pro Multi-Површина Микрофибер Крпа сега!Сте слушнале луѓето велат "попаметна работа, а не потешко", нели?Тие зборуваат за ова ткаенина за чистење.Навистина сите целта, мулти-површина крпа, сега можете да прашина, чистење, чистење, полирање, и сува целиот свој дом, канцеларија и автомобил!Чисти се, дури и на windows, со само една крпа.. и чисти ефикасно без додадени хемикалии.Дознајте што чистење добрите веќе знаете; Удар Про Микрофибер не е обичен микрофибер.Тоа е вистински премиум производ, кој само чисти подобро од другите микрофибер.Тоа е подебел, помек, и повеќе абсорбента.Тие се дизајнирани за чистење аргументи кои бараат повеќе перформанси и поголема трајност од своите производи за чистење.Удар Про Микрофибер е дизајниран да биде ефективен за над 500 launderings.Тие се дизајнирани за чистење аргументи кои бараат повеќе перформанси и поголема трајност од своите производи за чистење.Удар Про Микрофибер е дизајниран да биде ефективен за над 500 launderings.Боја : Сива.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи